Фирменный магазин одежды и белья ATLANTIC

Скидка с Bronze card 5% c Silver card 5% c Gold card 5% Скидка:

 Bronze card 5%

 Silver card 5%

 Gold card 5% 


показать на гугл мапс


http://atlantic.moygorod.com.ua/


тел.: 34 31 67

 

 

 

Нашою стратегічною задачею є досягнення позиції експерта в широкому розумінні категорії нижньої білизни, експерта, який забезпечує повний діапазон виробів, очікуваних покупцями.


Для досягнення поставленої мети ми залучили до роботи групу спеціалістів, яких ми підтримуємо на кожному етапі їх професійного розвитку: організовуємо поїздки за кордон на виставки і модні дефіле, навчаємо, допомагаємо набувати досвід.

Сучасний спосіб управління та сімейна атмосфера дають вагомі результати – нам вдалося сформувати коло професіоналів та  зосереджених людей. Ми намагаємось мотивувати та підтримувати наших співробітників, оскільки віддаємо собі звіт в тому, що результати компанії та якість її продукції – це в першу чергу її люди.


Дослідження підтверджують, що за 10 років нашої присутності на ринку Східної Європи ми закріпили позицію лідера та експерта в сегменті нижньої білизни.

В портфоліо компанії Atlantic в наявності три бренди:

  • Atlantic – білизна, призначена для сучасних жінок та чоловіків, модних активних по життю, повних енергії та відкритих до світу.
  • Luni – щоденна, зручна та комфортна бавовняна білизна для жінок та чоловіків.
  • Arcado – комфортна білизна для всієї родини.

Ми даємо нашим клієнтам краще, що вміємо робити – білизну. В нашій пропозиції ви також знайдете купальники, піжами, халати.Обновлен 12 апр 2013. Создан 28 окт 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Мониторинг серверов CS 1.6
Серверы КС